Golfo praktikos prekių lazda praktikos veidrodis derinimas veidrodinio atspindžio veidrodėlis veiksmų laikysenos korektorius praktikos asistentas

  • €10.32
  • €8.36  • Dalintis:

Papildoma informacija

Savybės:

1.Visiškai naujas Golfo išleidimą veidrodis.Ši pagalba mokymui yra naudojamos daugelio kelionių žaidėjams ir padės pagerinti jūsų išleidimą.

2.Jūs varyti kamuoliuką į duobutę, kaip įprasta, bet veidrodis leidžia jums pamatyti, kur jūsų akys yra ant rutulio.Tai paskatins geresnę poziciją ir kūrenti.

3.Puiki treniruočių pagalba golfo išleidimą, padeda pagerinti jūsų bendrą laikyseną,Labai nešiojamų ir puikiai tinka tikrinti savo setup žalia.

4.Prastas derinimas yra pagrindinė priežastis, dėl praleistų putts.Naudojant Išleisti Derinimas Veidrodis bus sukurti pasitikėjimo žalia.

5.Puikiai prisiderinti prie savo tikslą ir pamatyti savo akimis per kamuolys.

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: Golfo išleidimą veidrodis

Medžiaga:Akrilo

Dydis:31*14.5 cm

svoris:152g

Spalva:Juoda,Raudona,Mėlyna

Paketų sąrašo:

1* Golfo išleidimą veidrodis

Šiltas priminimas: 1. Visos nuotraukos buvo profesionaliai kalibruoti.Tačiau, dėl skirtingų aplinkos šviesos ir skirtingų ekrano įrangos Parametrai, nuotraukos ir objektai, matote, gali būti šiek tiek šališkas. 2. Duomenys yra išmatuotas rankiniu būdu, gali būti šiek tiek nukrypimas, bet tai neturės įtakos vartojimui.

Žymos: golfo vidutinio dydžio rankena, golfo klubas, golfas grip pasididžiavimas, golfo pardavimas, lazda, golfo įrankio danga, 1234yf, sodas, golfo, juoda golfo klubas, golfas grip vidurio dydis.


  • Kilmės: KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

Reitingas?
Jums taip pat patiktų


Paramos 24/7
Telefonas
El.paštas
[email protected]